Zdarzenie drogowe na S3 powoduje utrudnienia w ruchu

Zdarzenie drogowe na S3 powoduje utrudnienia w ruchu

Sytuacja na drodze ekspresowej S3 jest skomplikowana ze względu na zdarzenie drogowe. Na odcinku pomiędzy Gorzowem Wielkopolskim a węzłem Myślibórz, dokładnie na terenie Trzcinnej, doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. W wyniku tego zdarzenia, dwa samochody musiały zostać ewakuowane, a dwa poszkodowani kierowcy potrzebowali pomocy medycznej.

W tej sytuacji, ruch w kierunku Zielonej Góry jest poważnie ograniczony. Długość utrudnień na drodze wynosi obecnie około dwa kilometry. Ze względu na to, rekomendujemy kierowcom o mniejszej cierpliwości skorzystanie z węzła Myślibórz i kontynuowanie podróży starą „trójką” w stronę Gorzowa.

W przeciwnym kierunku, jadąc do Szczecina, kierowcy nie napotkają na żadne trudności. Ruch odbywa się tam bez zakłóceń.

Niestety, to nie koniec problemów na drogach. Zgodnie z informacją od naszego słuchacza, o godzinie 11:00 napłynęły do nas informacje o kolejnym zdarzeniu. Na trasie do Świnoujścia, przy miejscowości Podjuch doszło do kolizji samochodowej. Mimo że samochody usunięto na pobocze, kierowcy mogą spodziewać się utrudnień. Dodatkowe komplikacje mogą wynikać z prac remontowych prowadzonych między węzłami Kijewo a Dąbie – tam naprawiane są bariery drogowe. Już teraz na wysokości Kijewa tworzą się korki.