Galeria Hosso w Policach przechodzi ekspansję

Galeria Hosso w Policach przechodzi ekspansję

Rozwój galerii handlowej Hosso, zlokalizowanej w Policach, jest w pełnym toku. W ramach ekspansji powstają dwa nowe budynki, które będą bezpośrednio przylegać do istniejącej struktury galerii. Anna Hawrylik, dyrektor ds. komercjalizacji w firmie Hosso, przewiduje, że proces budowy zostanie zakończony w trzecim kwartale 2024 roku.

Nowo wybudowane struktury mają za zadanie uzupełnić i rozszerzyć ofertę aktualnej galerii. W wyniku rozbudowy powierzchnia handlowa zostanie zwiększona o ponad 12 000 metrów kwadratowych, co umożliwi wprowadzenie nowych marek na rynek Policki. Choć Grupa Hosso nie ujawnia jeszcze jakie marki pojawią się w poszerzonej przestrzeni galerii, potwierdza, że trwają już negocjacje w tej sprawie.

Anna Hawrylik zapowiada, że więcej szczegółów na temat rozbudowy galerii oraz nowych marek będzie dostępnych za dwa miesiące, gdy zostaną podpisane odpowiednie umowy. Galeria Hosso w Policach, dawniej znana jako Centrum Handlowe Kinga, została otwarta w grudniu 2017 roku po intensywnej przebudowie i modernizacji.