Triumf Chemika Police nad Perłą URB Dygowo w 4 Lidze ZZPN

Podczas dwunastej kolejki 4 Ligi ZZPN, która odbyła się na stadionie znajdującym się przy ulicy Siedleckiej w Policach, drużyna Chemik Police odniosła zwycięstwo nad zespołem Perły URB Dygowo. Wynik końcowy spotkania to 2:1 dla gospodarzy.

Ważnym momentem meczu była szesnasta minuta, gdy Michał Janicki, reprezentujący barwy Chemika Police, trafił do siatki rywala. Bramka ta została zdobyta z rzutu karnego, co stanowiło pierwszy poważny cios dla drużyny Perły URB Dygowo.

Nieco później, bo już w 21 minucie gry, zawodnik drużyny gości – Hubert Górka, odpowiedział zdobyciem bramki wyrównującej. W tym momencie obie drużyny miały po jednym celu.

Decydujący punkt spotkania nastąpił jednak w 54 minucie. To właśnie wtedy Michał Janicki, kapitan Chemika Police, strzelił swojego drugiego gola podczas tego meczu. Dzięki temu jego drużyna wyszła na prowadzenie i utrzymała je do końca spotkania. Wynik końcowy brzmiał zatem 2:1, z jednym golem strzelonym w pierwszej połowie.