Siatkarki Chemiki Police płyną z wiatrem

Siatkarki Chemiki Police płyną z wiatrem

Z pewnością wielu fanów piłki siatkowej, w tym mieszkańców Policy wyczekiwało na rozpoczęcie sezonu siatkarskiego. Wszystkich ciekawiło w jakiej formie są zawodniczki. W końcu, można było od nich oczekiwać całkiem sporo, ponieważ we wcześniejszych rozgrywkach prezentowały wspaniały styl, waleczność, jak też w wielkim stylu wygrywały mecze.

Tegoroczna, pierwsza kolejna rozpoczęła się dla Police od potyczki z UNI Opole. I już podczas pierwszego spotkania Chemiczanki pokazały, iż są w wybornej formie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla Chemiki Police.

02.10.21r spotkanie z BKS Stal Bielsko – Biała

Spotkanie drugiej kolejki odbyło się w sobotę. Po spektakularnym zwycięstwie nad zespołem z Opola, kibice Chemiki trzymali kciuki za kolejne, fenomenalne spotkanie. Od zwycięstwa zależało, czy zespół z Polic przejmie pozycję lidera w tabeli. Wszystko zapowiadało się, iż tak właśnie się stanie. Dziewczyny grały jak z nut, nie pozostawiając rywalkom wiele miejsca na odpowiedz. Trzeba pamiętać, iż zespół z Polic jest mistrzem Polskim. Tegoroczny skład został w doskonały sposób przygotowany.

Przypominamy, iż nie tak dawno pojawiły się informacje na temat tego, iż ówczesny selekcjoner kadry polskiej – Jacek Nawrocki, ma zostać nowym szkoleniowcem Chemiki Police. Dla trenera oznaczałoby to pożegnanie się z reprezentacją, ponieważ w myśl przepisów, selekcjoner kadry narodowej nie może jednocześnie trenować klubowego składu.

Wydaje się jednak, iż Nawrocki, przynajmniej dla Chemiki, podjął słuszną ofertę, w momencie, gdy przyjął ofertę. Teraz, pod jego czujnym okiem, dziewczyny szturmem zdobywają najwyższe miejsce tabeli i po raz drugi z rzędu nie pozostawiają rywalkom złudzeń na wygraną.

Piękny mecz w wykonaniu siatkarek z Polic

Sobotnie spotkanie potwierdziło tylko świetną dyspozycję siatkarek. Po raz drugi z rzędu mecz zakończyły z wynikiem 3:0. To napawa optymizmem, tym bardziej, iż od kilku sezonów, klub z Polic nieprzerwanie jest w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o rozgrywki ligowe, jak również Mistrzostwa Polski.