Paweł Domagała w Policach

Paweł Domagała w Policach

Tak, ten bardzo dobrze znany aktor, jak również muzyk, już 23.09 wystąpi w Policach. Koncert odbywa się na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach. Start o godzinie 19:00. Paweł Domagała od czerwca promuje nową płytę „Wracaj”. Dlatego można być pewnym, iż wrześniowy koncert będzie profesjonalnym wydarzeniem muzycznym, w którym widownia usłyszy zarówno utwory z najnowszej płyty, jak również starsze kawałki.

Człowiek, który pokochał scenę

Bez wątpienia jest to osobowość, która doskonale czuje się zarówno na scenie, jak też przed kamerami. Pierwotnie swoją działalność ograniczał do aktorstwa. Występował w filmach takich, jak chociażby Planeta Singli, ale również w sztukach teatralnych. Osoby, które lubują się w serialu „O mnie się nie martw”, gdzie występował razem z Joanną Kulig, z pewnością darzyły ogromną sympatią postać, którą grał Domagała. Jest talent aktorski, czy poczucie humoru, a także nutka melancholii są widoczne w utworach, które tworzy. Również jako muzyk bardzo szybko zyskał spory rozgłos. Jego utwór „Weź nie pytaj” stał się radiowym hitem i chyba każda osoba kojarzy ten kawałek.

Ilość miejsc ograniczona

Trzeba pamiętać, iż z uwagi na pojemność Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach, ilość miejsc na to wydarzenie jest ograniczona. Więcej informacji, które związane są ze sprzedażą biletów można znaleźć na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury https://mokpolice.pl/relacje/zapowiedzi/256-pawel-domagala-koncert.html. Wszystkich fanów muzyka serdecznie zapraszamy na to wydarzenie. Wierzymy, iż będzie to koncert wyjątkowy, jak wyjątkową osobą jest Paweł Domagała.