Sprawozdanie z miesięcznej działalności Burmistrza Polic od 29 sierpnia do 26 września 2023r.

Sprawozdanie z miesięcznej działalności Burmistrza Polic od 29 sierpnia do 26 września 2023r.

Drogie Koleżanki i Koledzy Radni, Szanowni Goście, Szanowni Państwo, mam zaszczyt przedłożyć sprawozdanie dotyczące mojej roli jako Burmistrza Polic w okresie od 29 sierpnia do 26 września 2023 roku.

W dniach od pierwszego do trzeciego września nasza Gmina Police miała okazję prezentować swoje osiągnięcia na targach „Leistungsschau”, które organizowane są w naszym mieście partnerskim Pasewalku. Nasza gmina jest stałym uczestnikiem tego wydarzenia już od ponad dwóch dekad.

Dnia drugiego września miałem przyjemność świętować dziesięciolecie istnienia Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej. Podczas tego wydarzenia towarzyszyli mi mój Zastępca, Pan Maciej Greinert, Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Policach Pani Anna Chamratowicz oraz pozostali pracownicy tego wydziału. Oficjalna inauguracja schroniska miała miejsce 16 grudnia 2013 roku, a umowa o współpracy między gminami Kołbaskowo, Nowe Warpno, Dobra i Police pomogła w jego powstaniu.

Trzeciego września w Trzebieży miał miejsce siódmy „Bieg Neptuna”. Jestem wdzięczny wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wydarzenia. To dzięki nim tak ważna dla naszej społeczności impreza mogła się odbyć.