Uroczyste odznaczenie pracowników Zakładów Chemicznych Police za wieloletnią służbę

Uroczyste odznaczenie pracowników Zakładów Chemicznych Police za wieloletnią służbę

Pracownicy Zakładów Chemicznych Police doświadczyli wyjątkowego uhonorowania swojej długotrwałej służby. Ceremonia wręczenia odznaczeń odbyła się pod patronatem wojewody zachodniopomorskiego, a medale za wieloletnią służbę wręczane były z nominacji prezydenta Andrzeja Dudę. Pracownicy z dumą przyjmowali symbole uznania ich wkładu.

Mariusz Grab, prezes zarządu Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police, z satysfakcją podkreślał, jak ważnym elementem polskiej gospodarki jest Grupa Azoty. Zauważył, że firma ta zasługuje na uznanie w całym kraju.

Grab docenił trud i angażowanie pracowników Zakładów Chemicznych Police, którzy przez lata tworzyli potężny zespół fabryczny. Wskazał, że efekty ich ciężkiej pracy są widoczne każdego dnia w postaci produkowanych przez zakłady towarów. Przypomniał również, że w przyszłym roku zakład będzie obchodzić swoje 55-lecie.

Andrzej Paziuk, który zasłużył na swoje odznaczenie dzięki 41-letniej pracy w Zakładach Chemicznych Police, z uznaniem opisywał swoją karierę. Początki jego ścieżki zawodowej to okres odkrywania tajników chemii. Dzisiaj, po latach doświadczeń i zdobytych umiejętności, uzyskane odznaczenie stanowi dla niego symboliczne zwieńczenie tego etapu.