Święta tuż, tuż. Niedługo rusza Jarmark Bożonarodzeniowy w Policach

Święta tuż, tuż. Niedługo rusza Jarmark Bożonarodzeniowy w Policach

Już w sobotę, 11 grudnia w Policach odbędzie się doroczny Jarmark Bożonarodzeniowy.

Program pełen zimowych atrakcji

Organizatorami powracającego wydarzenia świątecznego będą Gmina Police i Miejski Ośrodek Kultury w Policach. Lokalizacją jarmarku będzie deptak przy ul. Zamenhofa w Policach. Wśród tamtejszych stoisk i drewnianych chatek będzie można pobuszować w godzinach od 13:00 do 19:00.

Interesują Cię również inne jarmarki bożonarodzeniowe w okolicy? Zajrzyj na wielkie, świąteczne wydarzenie do Szczecina!

W programie wydarzenia znajdzie się Zimowa Parada z Reniferem Rudolfem (godzina 13:15), spektakl „Opowieść o zapomnianych zabawkach” (godzina 15:20) oraz Parada Świąteczna (godzina 17:30). Na najmłodszych czekać będzie również spotkanie ze św. Mikołajem. Wśród atrakcji znajdzie się również pokaz ognia oraz koncerty.

Upominki, dekoracje, artykuły spożywcze

Na miejscu nie zabraknie również stoisk świątecznych, na których zakupić będzie można rękodzieło z Tanowa, Tatyni, Niekłończycy, Przęsocina i Trzebieży. W ofercie pojawią się również spożywcze produkty rzemieślnicze, jak wędliny bez konserwantów, domowe wypieki czy miody prosto z pasieki.

Podczas jarmarku odbędą się również akcje charytatywne.