Zawieszenie działalności przystanku autobusowego Police Dworzec z powodu remontu na ulicy Siedleckiej

Zawieszenie działalności przystanku autobusowego Police Dworzec z powodu remontu na ulicy Siedleckiej

W Policach nastąpiło chwilowe wyłączenie z użytku jednego z przystanków autobusowych, znanego pod nazwą Police Dworzec. Przymusowe zawieszenie działalności tego punktu komunikacyjnego jest bezpośrednim skutkiem prowadzonych prac remontowych na ulicy Siedleckiej oraz konieczności wprowadzenia tam ruchu wahadłowego. To oznacza, że tymczasem nie będzie możliwości korzystania z tego przystanku.

Komunikacyjne utrudnienia dotyczą pasażerów korzystających z linii numer 102, 103 oraz 106, ale również z linii o numerach 524 i 526. Pasażerowie tych linii muszą liczyć się z tymczasowym brakiem dostępu do wspomnianego przystanku. Niemniej jednak konieczność taka wynika z fundamentalnej potrzeby poprawy infrastruktury drogowej na ulicy Siedleckiej.

Zgodnie z informacjami od drogowców, zmiany w funkcjonowaniu przystanku Police Dworzec mają charakter czasowy i będą obowiązywać do odwołania. Chociaż to niewątpliwie może sprawić pewne niedogodności pasażerom, to jednak pamiętać należy, że wszystko to jest robione dla ich bezpieczeństwa i lepszego komfortu podróżowania w przyszłości.