Radosław Wodziński trenerem klubu Chemik ulice

Radosław Wodziński trenerem klubu Chemik ulice

Radosław Wodziński zostanie trenerem siatkarek klubu Grupa Azoty Chemik Police do końca sezonu 2022/23. Zastąpi na tym stanowisku Marka Mierzwińskiego.

Duże wyzwanie

Prezes klubu, Paweł Frankowski, udzielił mu pełnego wsparcia i wierzy, że jest w stanie poprowadzić zespół do zdobycia trofeów. Chemik zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli i zakwalifikował się do turnieju finałowego Pucharu Polski. W przyszłym tygodniu drużyna zagra rewanżowe spotkanie Ligi Mistrzyń z Fenerbahce Opet Stambuł, a trener Wodziński podkreślił, że drużyna jest gotowa do walki o zwycięstwo na wszystkich frontach. Wilfredo Leon i Kamil Semeniuk również biorą udział w walce o Puchar Włoch, a fani siatkówki mogą oglądać ich mecze.

Kilka słów o grupie Chemik Police

Grupa Azoty Chemik Police to profesjonalna drużyna siatkarska z siedzibą w Policach, która od wielu lat odnosi sukcesy zarówno na krajowym, jak i międzynarodowym poziomie. Klub został założony w 1979 roku i od tamtej pory zdobył wiele tytułów mistrza Polski, Pucharów Polski oraz medali w europejskich rozgrywkach. Chemik to również drużyna, która często reprezentuje Polskę w europejskich pucharach, a w swoim składzie ma wielu utytułowanych zawodniczek, w tym między innymi polskie reprezentantki.