Romantyczny wieczór we dwoje w Policach. Unpluggers zagrają romantyczne hity Beatlesów

Romantyczny wieczór we dwoje w Policach. Unpluggers zagrają romantyczne hity Beatlesów

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na wyjątkowy koncert walentynkowy. Będzie to doskonała okazja dla wszystkich par na spędzenie romantycznego wieczoru z muzyką Bitelsów w tle.

Romantyczny wieczór we dwoje w Policach

Każdy, kto w sobotę, 12 lutego, a więc tuż przed datą Walentynek, chciałby spędzić romantyczny wieczór z ukochanym/ukochaną, warto, żeby zaplanował już sobie wyjście na wyjątkowy koncert zatytułowany „The Beatles Love Songs”.

Tego dnia w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach wystąpi zespół Unpluggers, w którego w składzie znajduje się Maya Koterba na wokalu i perkusji oraz Mitro Dymitriadis na gitarze. Duet zaprezentuje wówczas swoje własne aranżacje najbardziej lubianych piosenek o miłości i romantycznych ballad, skomponowanych przez członków legendarnej formacji z Liverpoolu.

Covery największych love songs

Unpluggers zagrają na scenie autorskie covery znanych i popularnych ballad The Beatles. Będzie to doskonały pomysł na spędzenie przyjemnego, romantycznego wieczoru z ukochaną osobą, ale także propozycja dedykowana dla wszystkich zagorzałych fanów Bitelsów, który chcą posłuchać nowych aranżacji lubianych klasyków.

Data i ceny biletów

Koncert odbędzie się w dniu 12 lutego 2022 roku. Start występu to godzina 18:00.

Bilety dostępne są w cenie 30 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy). Można je nabyć online na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Jeden komentarz o “Romantyczny wieczór we dwoje w Policach. Unpluggers zagrają romantyczne hity Beatlesów

Dodaj komentarz