Wyróżnienia dla najlepszych uczniów i nauczycieli Szkół Podstawowych w Policach – ceremonia wręczenia nagród 17 czerwca

Wyróżnienia dla najlepszych uczniów i nauczycieli Szkół Podstawowych w Policach – ceremonia wręczenia nagród 17 czerwca

W Szkole Podstawowej nr 5 w Policach, dnia 17 czerwca, odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców konkursów przedmiotowych. Wyróżnienia zostały przyznane najbardziej utalentowanym uczniom z gminy Police. W radosnej atmosferze zakończenia roku szkolnego, władze lokalne spotkały się z wybitnymi uczniami, aby uhonorować ich osiągnięcia.

Podkreślenia wymaga fakt, że doceniono nie tylko wysiłek i zdolności uczniów, ale także zaangażowanie i trud włożony przez nauczycieli, którzy przyczynili się do sukcesów swoich wychowanków. Nagrody otrzymali zarówno pedagodzy, jak i ich protegowani.

Wręczenie nagród było także okazją do podziękowań dla nauczycieli wspierających swoich uczniów. Spotkanie to służyło honorowaniu tych osób, które wyróżniły się na tle całej gminy w konkursach organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty – jednych z najbardziej prestiżowych zawodów edukacyjnych w regionie.

W konkursach tych biorą udział uczniowie ze wszystkich szkół województwa zachodniopomorskiego, a gmina Police decyduje o wręczeniu nagród tym, którzy zwyciężyli na szczeblu gminnym. To właśnie oni – 33 zdolnych uczniów – zostali laureatami tej edycji konkursów, a nagrody wręczał im osobiście burmistrz Polic Krystian Kowalewski.